Alimenty - prawo rodzinne - pozew o alimenty

Kancelaria udziela pomocy prawnej i reprezentuje Klientów w sprawach między rodzicami i dziećmi. Pomagamy rozwiązywać spory rodzinne i majątkowe. Szczególną uwagę przykładamy do spraw o alimenty.

Prawo rodzinne – adwokat w sprawach rodzinnych

Naszym klientom pomagamy skutecznie wyegzekwować od zobowiązanego świadczenie alimentacyjne odpowiadające potrzebom dziecka. Prowadzimy sprawy o alimenty już na etapie przedsądowych negocjacji. Jeżeli te nie okażą się wystarczające, niezbędne będzie złożenie pozwu o alimenty i reprezentacja Klienta przed sądami wszystkich instancji. W razie braku regulowania zasądzonych alimentów wspieramy Klienta także na etapie postępowania egzekucyjnego. Na bieżąco informujemy klientów o wszystkich zaistniałych w toku postępowania zdarzeniach. Reprezentujemy również osoby pozwane o świadczenia alimentacyjne i sporządzamy odpowiedzi na pozew alimentacyjny oraz pozwy wzajemne, skutecznie dbając o ich interesy.

tagi: alimenty łódź, alimenty lodz, roszczenia alimentacyjne dla dzieci, pozew o alimenty, adwokat sprawy rodzinne, prawo rodzinne łódź, prawo rodzinne lodz